אודות

משרד עורכי דין קולן - נבון

neve-lawyers-demo-18

חוד החנית של הזכיינות והליטיגציה האזרחית-מסחרית בישראל

החיים העסקיים בארץ ובעולם, מזמנים כל העת אתגרים והתמודדויות של משברים ומחלוקות עם בני בריתנו החוזיים, עם יריבינו העסקיים, עם רשויות עירוניות וציבוריות ולעיתים עם המדינה עצמה על יחידותיה השונות. במצבים אלו, לעיתים אין מנוס, אלא להסתייע בשירותיו של עורך דין, כדי לצלוח את המשבר בצורה הטובה והמהירה ביותר. 

בשפע ההיצע הקיים של עורכי הדין, בחירת עורך הדין הנכון היא כשלעצמה משימה לא פשוטה, אך אולי החשובה ביותר בכל התהליך. חשוב לבחור נכון. ליטיגטור מקצועי והגון ובעל ניסיון ידע לקרוא היטב את המפה המשפטית, להימנע ממהמורות ומכשולים, ו"לנווט את הספינה אל חוף מבטחים".

עם ניסיון ורקורד עשיר של 20 שנים בליווי סכסוכים ומשברים ועם התחייבות להעניק לכל לקוח זמינות ושירות אישי ומקצועי, ללא פשרות, משרדנו ידע לעמוד לצדכם בעתות מצוקה ומשבר, ולהניב עבורכם את התוצאה המיוחלת. 

אנו מחויבים ליושרה והגינות מקצועית, לסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר ולמתן שירות אישי וזמינות מרבית ומיידית לכל לקוח ולקוח. שאיפתנו היא להיות תמיד ב"חוד החנית". תפישת עולם זו המנחה אותנו בעבודה השוטפת, כמו גם האהבה למקצוע, הם אלו שהביאו אותנו להישגים מרשימים במהלך השנים וקנו לנו את אמון לקוחותינו והמוניטין בתחום הליטיגציה המסחרית. מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם. בהערכה, רפאל נבון, עו"ד ומגשר

הניסיון המקצועי

ניסיון משפטי

המשרד מתמחה בדיני זכיינות שנים רבות ומלווה רשתות וזכיינים. כפועל יוצא מכך נרכש ניסיון וידע מקצועי יחודי ורב ערך בתחום. כמשרד המתמחה בזכיינות, אנו פוגשים ומלווים את הרשתות והזכיינים כבר משלב עריכת הסכם הזכיינות.

זכיינות 95%
ייצוג בבתי משפט 92%
מקרקעין | ליקויי בנייה 90%

משרד עורכי דין קולן - נבון

עו"ד רפאל נבון

שותף מייסד ומגשר מוסמך

יליד שנת 1970, בעל תואר LL.B מאוניברסיטת תל אביב ורישיון לעריכת דין משנת 1998. עוסק בתחום הליטיגציה המסחרית מזה 20 שנים. בעל ידע רב ועתיר ניסיון בניהול הליכים משפטיים מורכבים ובהיקפים כספיים גדולים – בתי משפט ובוררויות, עם רקורד עשיר של הצלחות. שימש במשך מספר שנים כדירקטור בחברת עזרא וביצרון. שימש במשך מספר שנים כיועץ המשפטי של סינמטק תל-אביב. בין לקוחותיו בעבר ובהווה: בתחום הנדל"ן והמקרקעין – קניון מול הים באילת, פרידמן חכשורי חברה להנדסה ולבניה בע"מ, מעוז דניאל בע"מ, ב.ס.ר אירופה, יפים פרידמן ובניו בע"מ, קרן מקפת, דלתא לבניה בע"מ, דלתא להשקעות בע"מ, אופק רכסים והשקעות בע"מ, אל-גג בניה והנדסה בע"מ, וכן יזמים, משקיעים, אנשי עסקים ולקוחות פרטיים רבים נוספים. בתחום רשתות הזכיינות – מאות זכיינים של רשתות שונות, וכן רשתות רבות ובכללן – "ארומה" ת"א, קפה לואיז, גומבה, הידרושופ, חומוס אליהו, מיאון דה מייק, פיצה דון פרדו, זברה, XRAY, בית הפול, אותנטי, B-FRESH.

GuyColen.about

עו"ד גיא קולן

שותף מייסד

שותף מייסד במשרד הבוטיק קולן-נבון. חבר ועדת זכיינות בלשכת עורכי הדין בישראל, ייצג עד היום עשרות רשתות ומאות זכיינים; בעבר שימוש כיועץ משפטי ומנהל פיתוח עסקי של רשת ארומה בתל אביב ואירופה; מלווה רשתות בישראל ובחו"ל; מלווה זכיינים במגוון תחומי פעילות. ניסיון רב ומקיף בכל תחומי הזכיינות והנושאים הנלווים.

עו"ד גיא הדס

מלווה עסקאות זיכיון מורכבות במגוון תחומים

עו"ד גנית נריה

מלווה עסקאות מסחריות במגוון תחומי זכיינות

עו"ד ליאת גלילי-פרל

קניין רוחני, רישום והגנה על סימני מסחר

יש לך מקרה משפטי מאתגר?
קבל ייעוץ חינם על ידי המומחים שלנו